ilkelerimiz

Eraplast’ın değerleri çerçevesinde; kaynaklarımızın etkin kullanımını sağlamak, etik davranmak, müşteri odaklı olmak, yenilikçiliği her çabamızda gözetmek çalışmamızda bize yol gösteren ilkelerdir.

Bu doğrultuda, çalışanlarımız arasındaki iletişimin ve sosyal bütünleşmenin sağlanması, şirkete karşı aidiyet duygusunun sürekli desteklenmesi hedeflenmektedir.

Ekibimize katılacak olan tüm yeni mezunlar ve profesyonellerden de bizimle ortak değerlere sahip olmalarını bekleriz. Bunun için her başvuruyu titizlikle değerlendirir en doğru kişileri ekibimize dahil ederiz.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Ahlaki ilkelere ve rekabete uygun sistemler geliştirerek, sürekli gelişen iş ortamlarında, etkin ve başarı odaklı çalışanların katkısıyla şirketimizin başarısını sürekli kılmaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Sektörün gelişmesinde örnek gösterilen, sürdürülebilir insan gücüne destek olmaktır.

Siz de Eraplast ekibinde yer almak istiyorsanız, lütfen ik@eraplast.com.tr adresine özgeçmişinizi ve dahil olmak istediğiniz departmanı iletiniz.

Hemen Başvur

Gizlilik Bildirimi
E-posta ve diğer bilgilerinizi, bildirimlerimizi size iletmek, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5 ve 6 ıncı maddeleri kapsamında işlemek için istemekteyiz. Bu bilgiler gizli kalacak ve rızanıza bağlı ilgili taraflara aktarılacaktır. Detaylı bilgi için Çalışan Aday Aydınlatma Metnini tıklayınız.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Çalışan Adayı Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerimin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.